P O S N E T - Bingo  KASA FISKALNA POSNET BINGO

Posnet BINGO to trwała, niezawodna i funkcjonalna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w małych i średnich placówek handlowych. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputerem i szufladą . Jest łatwa i prosta w obsłudze. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, własnemu zasilaniu wewnętrznemu oraz możliwości zasilania z akumulatora samochodowego świetnie nadaje się do pracy w terenie. W pełni naładowany akumulator pozwala na wydruk 6000 linii paragonu, nawet w ujemnych temperaturach - bez przyłączonego zewnętrznego zasilacza.

Kasa Posnet BINGO posiada : rozbudowany system raportowania ( w tym raporty czytające i zerujące), różne formy płatności takie jak (czek , bon, karta kredytowa), oraz 8 rodzajów rabatów i narzutów ( procentowe i kwotowe na cały paragon oraz od pozycji) Kasa umożliwia użytkownikowi pełną kontrolę sprzedaży. Dodatkowo protokół transmisji pozwala przyłączyć kasę do dowolnego programu magazynowego. Ze względu na swoje zalety Posnet BINGO stanowi doskonały produkt dla większości podatników, których objął obowiązek fiskalizacji.

 

     Dane techniczne :
Wymiary 298 x 219 x 120 mm (szerokość x długość x wysokość)
Waga 1,7 kg
Zasilanie zewnętrzny zasilacz ładowarka 220V/15V-0,4A, akumulator (6V/1,2 Ah),dostępne ładowanie z instalacji samochodowej (12 lub 24 V)
Zakres temperatur pracy -20o do +40 oC
Papier 2 x 32 mm
Wyświetlacz (operatora i klienta)numeryczny LCD, 8 cyfr z dodatkowymi symbolami graficznymi
Złącze w standardzie RS232 obsługa komputera
Gniazdo szuflady 6V
Klawiatura CHERRY 24 klawisze w tym 10 klawiszy szybkiej sprzedaży
Mechanizm drukujący termiczny ( oryginał + kopia)
Bazy danych
ilość PLU - 700
ilość klawiszy szybkiej sprzedaży : 10
ilość opakowań : 15
ilość kasjerów : 8
ilość rabatów / narzutów : 8
ilość form płatności : 4


powrót do strony głównej